You need to upgrade your
Flash Player


экстрим.netГлавная ИНФОРМАЦИЯ Новости День Незалежності у Львові

День Незалежності у Львові


Вітаємо з Днем Незалежності!!!

24 серпня львівяни познайомились з новим винаходом спорт-індустрії під назвою «Джампер».

 

Все відбувалось так.

Четверо бокерів увірвались в центр міста і викликали шалений ажіотаж!!! Більшість людей перший раз в житті бачили джампери і не могли зрозуміти що це і для чого!

Клуб “WEST-JUMPERS” презентував тренажери “Джампер” на Західній Україні і у Львові. Джамп-шоу першого у Львові клубу джамперів викликало  у жителів Львова  шалену зацікавленість і бурхливі позитивні емоції. Тренажерами зацікавились представники усіх вікових категорій від і до…..    Бокери стрибали, бігали і виконувати різноманітні трюки на Сихові, на проспекті Свободи біля опери і пам’ятника Т.Г. Шевченку. Натовп шаленів від видовища та можливостей джамперів.  Незважаючи на те, що в центрі міста був концерт з виступами відомих виконавців, виступ команди “WEST JUMPERS” спричинив справжній фурор та видовище. На мою думку, фокус удался, бо з наступного ранку почали дзвонити заінтриговані львів’яни з метою проходження тест-драйву, прокату та покупки тренажеру джампер.

Така яскрава подія в історії Львова та Західної України переростає в масове заняття та хоббі багатьох людей, яким в житті важливо мати щось нове, цікаве, екстремальне, захоплююче та корисне для здоров’я!

Як кажуть “Большому кораблю – большое плавание”!!!

  

УВАГА!!!

5-6 вересня 2009 року о 15.00  у Львові на Санта-Барбарі відбудеться урочисте відкриття першого клубу джамперів WEST-JUMPERS!!!

В програмі відкриття:

- безкоштовні тест-джампи з навчанням

- конкурси

- змагання

- призи

- подарунки

- багато музики від DJ…..

- КОРОЧЕ, – БУДЕ ВЕСЕЛО!!!

 

ЛОВИ СВОЮ МОЖЛИВІСТЬ!!!    ЦЕ ТВІЙ ДЕНЬ!!!« Предыдущие Следущие »


Коментариев (5):

+ Добавить комментарий

ZiFFFF (28.08.2009, 16:21:15)
БоТы прыгать научитесь!
» Ответить

ACE (28.08.2009, 16:32:17)
Вот и учатся!!! :)
» Ответить

ZiFFFF (28.08.2009, 17:32:39)
:) :)))
» Ответить

ZiFFFF (28.08.2009, 17:37:56)
Надо нам назваться EAST Jumpers team и устроить батл!!!! :))) :)))))
» Ответить

TeMbl4 (31.08.2009, 17:35:25)
Уважаемый ZiFFFF, спряч свои понты в дальний ящик.Не нависай на новичков бот!
» Ответить

  МАГАЗИН

ICQ КОНСУЛЬТАНТ
455-805-490 (Андрей)

Объявляем набор в школу джамперов!
подробнее
  ГАЛЕРЕЯ


    © 2008-2009 «Jumpers.com.ua» Главная | Информация | Фото/Видео | Магазин | Партнеры | Контакты | Форум | Ссылки | Карта сайта    
В производстве всех моделей Jumpers применяются оригинальные патентованные материалы и технологии, обеспечивающие надежность и безопасность изделий.

** Jumpers.com.ua, его владелец и подрядчики не несут ответственность за получение травм серьезных увечий или смерти в результате халатного
обращения с Jumpers. Мы рекомендуем использовать специальную защиту: шлем, защиту запястий, локтевых и коленных суставов.**