You need to upgrade your
Flash Player


экстрим.netГлавная ИНФОРМАЦИЯ Статьи Київські джампери (SWF) у Вінниці!

Київські джампери (SWF) у Вінниці!Абсолютно нерядова і небуденна поїздка виявилась до Вінниці, я вам скажу. Команду SWF запросили виступити на Дні міста — мабуть одному з наймасштабніших шоу над Південним Бугом. Карнавал (кілометрова процесія центральною вулицею міста) складався із 5 чи 6 велетенських рухомих платформ, кожна з яких відрізнялась і тематично, і по настрою. Не важко здогадатись, що четверо джамперів отримали приписку біля «екстрім-сцени». І того екстріму нам вистачало кожної хвилини.

Нічний Київ ще спить, а четверо джамперів вже пакують свої «ноги-стрибунці» в німецьку мікроконяку. Не люблю я Sprinter за незручні сідушки, але весела компанія циркачів і артистів естради допомогла витримати шлях. 340 км за три години — реальний плюс цієї машини. І от 9.30 ранку, сонячно, в животі бурчить. «Ви на саундчек? Зараз ми врубаєм апарат і ви зможете визвучитись»,  — підходить чувак в спецовці організатора. «Та ні, нам би шмотки десь прилаштувати і розстрибатись. Ми — джампери», — пояснюю я. Інших артистів везуть в готель, а нам показують затишне місце під сценою, де можна отаборитись. 

Поруч готують свої тріал-байки двоє чемпіонів в трєніках. Зацікавлено дивляться за нами, ми — за ними. Реально круті чуваки, харків'яни, чемпіони України і т.д. Їм, як і нам, готелі «не положено» ;) Пороздивлявшись, пішли розім'яти ноги. Карнавал буде пізніше, зараз випала можливість «пристрибати» майданчик для пост-карнавального виступу. Це місце якраз навпроти сцени, біля фонтанів. Майданчик непоганий, хоча і з плиточкою. А далі треба щось вирішувати із бурчанням в животі. Магазинів поруч — жодного, тоска зільоная. Порулили далі в центр — знайшли піцерію. А там нас знайшов місцевий стрибун Васьок. Потужно стрибає, більше імпровізує, правда. Потім підтягнулося ще двоє аборигенів. В їхній компанії йдемо одягатись і готуватись до виступу.

Найжирнішим був наш похід від місця зі шмотками до карнавальної колони: абсолютно порожній «централ», по краях суцільний ряд міліції в чорному, і — ми, в костюмах, стрибаємо. Таке враження було, що все заради нас :-).

На нашій платформі танцювали дівчата а ля «Lord of the dance» і підірвані брейкери (переможці «Україна має талант», місцеві знаменитості тобто). А по краях — дітки теквондисти, хіп-хопери, тріал і ми. Раптово серед дітей в кімоно з'являється бомжуватий циган віком 18-20 років і починає показово крутити сальто, вертушки, «винти» і т.д. Його одразу відтісняє вояка, якого пирставили до колони замість міліціонера. Але я прошу хлопця повторити на камеру: «Покажи стільок, чувак!» І він демонструє вуличний джипсі-стайл так, що народ аплодує.

Ну а наш екстрім полягав в покритті: під ногами трамвайна колія і бруківка. З усіх боків діти, місця малувато. Але стрибаємо, підриваємо людей, тим більше що з колонок час від часу грає «наша» пісня — «Я — молодець» ТНМК. Кілька разів переробляємо програму, щоб всім було добре і нікого не травмувати. Колона рушає і починається реальне свято. Якби не партайгеноси з міськради, що в кращих совкових традиціях зібрались на центральному майдані «для прівєтствія участніков», можна було б уявити себе десь в РІО. Але то вже дрібниці, свято триває!..Після карнавалу в авральному порядку (карнавал затягнувся) переміщаємось на нашу основну точку — до «молодьожної» сцени. Крім неї працювало ще дві: десь у парку неподалік — фолькова, і на центральному майдані класично-хедлайнерська. Сценарій передбачав, що на майданчику довкола фонтана є три локації — брейкери, МТБ-тріал і ми. Ми були найдальше, але змогли відтягти на себе хороший шмат публіки. Мене того дня позитивно штирило — знайшов ідеальну для себе висоту дуг на джампах, тож стрибки були амплітудними і чіткими. Енергії теж було понад норму. «Відлабали» годину без передишки, потім 20 хв перекур. 

По ходу апробовували нову активність: крім стандартних синхронів і соло — джемсейшн. Хтось один показує трюк, інші по черзі його повторюють. Виглядає прикольно. І час коротати так легше. Не минулось без «жертв»: Мітя розірвав свої шорти на німецький хрест, Саньок по традиції порвав концертні штани, упавши писком до грунту. Класно відпрацював Юрка Комар — всього кілька місяців як на джампах, а стрибає на рівні, дедалі краще і краще.

Врешті-решт ми закінчили, орги сказали, що «ви навіть „перестрибали“ зайвий час». Роздали парочку інтерв'ю. Дорога назад була в 10 разів веселішою — адже всі могли розслабитись, а артистів три рази запрошувати не треба. Київ зустрів прохолодою, легким смогом і рідними вогнями на райончику. Всім peace!


Автор: Grabli ©


« Предыдущие Следущие »


Коментариев (2):

+ Добавить комментарий

таня (06.08.2012, 16:46:49)
доброе время суток. меня интересует шоу джамперов или наем человека в джамперах. очень надо ( на закрытое мероприятие) тел. 097-408-07-03 или sukhaya.tanya@gmail.com
» Ответить

Катерина (21.07.2017, 09:42:56)
Добрий день! Хочу запропонувати вам знову поздку до Внниц.0934326899 Катерина. Дякую
» Ответить

  МАГАЗИН

ICQ КОНСУЛЬТАНТ
455-805-490 (Андрей)

Объявляем набор в школу джамперов!
подробнее
  ГАЛЕРЕЯ


    © 2008-2009 «Jumpers.com.ua» Главная | Информация | Фото/Видео | Магазин | Партнеры | Контакты | Форум | Ссылки | Карта сайта    
В производстве всех моделей Jumpers применяются оригинальные патентованные материалы и технологии, обеспечивающие надежность и безопасность изделий.

** Jumpers.com.ua, его владелец и подрядчики не несут ответственность за получение травм серьезных увечий или смерти в результате халатного
обращения с Jumpers. Мы рекомендуем использовать специальную защиту: шлем, защиту запястий, локтевых и коленных суставов.**